www.paketkontor.com (Şahin ŞİMŞEK)

www.kontorsitesi.com (Şahin ŞİMŞEK)

Parça Kontör Nedir?

Ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinin kazı konuş kartlarına alternatif olarak operatörlerden bağımsız girişimciler tarafından ve yine operatörlerin transfer kanalları kullanılarak bir hattan diğer bir hatta transfer yöntemiyle son kullanıcıya ulaştırılan kontör türüdür.2004 yılı ortalarında piyasada satılmaya başlanan parça kontör son kullanıcıdan gördüğü büyük talep karşısında içinde bulunduğumuz 2009 itibari ile ülke genelinde dev bir sektör haline gelmiştir.Türkiye genelinde 500 ü aşkın parça kontör firması binlerce bayi ve 15 bini aşkın çalışanı ile artık göz ardı edilemeyecek bir sektördür.Operatörlerin son kullanıcıyı kazı konuş karta yönlendirme çabaları sonuçsuz kalmış ve 3 operatöründe parça kontörcülere altarnatif olacak parça kontör paketleri dijital piyasadaki yerini almıştır.Parça kontör firma sayısının artması rekabeti ve dolayısı ile hizmet kalitesini yükseltmiştir.Bayilerinin beğenisi toplayıp ayakta kalmak isteğen firmalar gönderim kanallarını genişletmiş ve yüksek meblalar harcayarak otomatik gönderim cihazları geliştirmişlerdir.paketkontor.com ve kontorsitesi.com Şahin Şimşek elle saylabilecek kadar az olan otomatik gönderim yapan parça kontör firmalarından biridir.

Sistemlerimizdeki kontör gönderim süreleri ve şekilleri aşağıda detaylı bir biçimde anlatılmıştır.

TÜRKCELL PARÇA KONTÖR

Sistemimizde tükcell parça kontör 5 ile 70 arasında 5 in katları şeklinde satışa sunulmuştur.Bayinin talebine göre ara kontörlerde bayi sayfasına eklenebilmektedir.Sistemden vermiş olduğunuz siparişler sımserver cihazı ile 7/24 otomatik hatasız,kesintisiz ve çok kısa sürelerde gönderilmektedir.

VODAFONE TÜM TARİFE PARÇA KONTÖR

Vodafone tüm tarife parça kontör siparişleriniz distirübütör ekranlarına api bağlantılıdır ve otomatik gönderilir.Siz müşterinizden numarayı alıp yükle butonuna tıkladığınız anda kontör yüklenmiş olur.Sizin sipariş verdiğiniz numaraya site yöneticisi tarafından ikinci bir müdahale söz konusu değildir. Dolayısı ile gitmedi gitti beklemede gibi bir durum söz konusu değildir.

VODAFONE CEP ÖĞRENCİ

Vodafone cep öğrenci parça kontör bir hattan diğer bir hatta transfer yolu ile 5 ve 80 arasında satışa sunulmaktadır.Vodafone parça kontör gönderiminde sistemimiz teknografi yazılım şirketinin geliştirdiği vodafone çoklu gönderim programını kullanmaktadır.Gönderici aynı anda 10 sipariş atabilme özelliğine sahiptir ve kesinlikle manuel işleme ihtiyaç duymamaktadır.Hangi numaraya hangi hattan kontörgönderildiğini kaydeden cihazda hata payı sıfırdır.Sistemimizde tüm operatörlerde olduğu gibi cepöğrenci yide sorunsuz kullanabilirsiniz.

AVEA PARÇA KONTÖR

Aveada bir hattan bir defeda en fazla 50 kontör transfer edilmektedir.Bir hattında günlük parça kontör alma limiti 50 dir.Bu sebeple sistemde avea parça kontör 10 ile 50 arasında 5 in katları şeklinde siparişe sunulmuştur.Avea parça kontör operatörün alt yapı yetersizliği sebebi ile diğer operatörlere göre daha geç gönderilebilmektedir.Sistemde yapılan tüm avea işlemlerin onay mesajları ve gönderildiği numara kaydedilmektedir.Herhangi bir ihtilaf durumunda delil olarak sunulur ve müşteri hizmetlerinden teyid ettirilir.

PARÇA KONTÖR ISI NASIL YAPILIR

Parça kontör isi nasil yapilir parça kontör islemleri yapmak için öncelikle bayilik veren firmamizdan parça kontör bayilik basvurusu yapmaniz gerekir. Bayiligi onaylana firmalar kendilerine açtiracaklari kadar bakiyeyi hesaplarimiza havale/eft yapmalari gerekir. Gönderilen tutarlar bayi hesaplarina aktarildiktan sonra müsterilerinize parça kontör gönderme islemlerinizi hizli ve online olarak yapabilirsiniz.

Sistemimiz üzerinden, GSM operatörlerine ait online kontör satisi yükleme hizmeti yani sira Turkcell Internet Paketleri, Turkcell NAR konusma paketleri, Vodafone Tam Paketleri, Vodafone Ses Paketleri, Vodafone Internet Paketleri, Avea BAL konusma ve mesajlasma paketleri ile Turkcell SMS paketi satisi hizmetleri verilmektedir.

Sistemimizde müsteri memnuniyetini en düst düzeyde tutabilmek ve kontorsitesi.com kalitesini sizlere en iyi sekilde aktarabilmek amaci ile ekip olarak tüm sistemsel yenilikleri teknolojik gelismeleri yakindan takip etmekte ve müsteri önerilerine göre sistemimizi sürekli gelistirmekteyiz.

Bir önceki yazimiz olan Parça Kontör Isi baslikli makalemizde parça kontör sektörü ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Türkiye'de Bir İlk Online Bakiye Onay Sistemi

Online bakiye ekleme sistemi sayesinde 7/24 banka hesaplarımıza ödeme gönderebilirsiniz.Gönderdiğiniz ödeme bakiyenize anında eklenerek hiç vakit kaybetmeden parça kontör yüklemesi veya fatura ödemesi işlemlerinize devam edebilirsiniz. Bu sistemin size avantajı nedir kısaca bahsedelim; otomatik parça kontör yükleme sistemimizi daha önce bahsetmiştik ve aynı sistemi neden bankaya yatırdığınız para veya gönderdiğiniz havale-eft bakiyeleriniz için yapmayalım diye düşündük. Ortaya online bakiye onaylama sistemini çıkardık. Artık 7/24 şirketimizin banka hesaplarına ödeme çıktığınızda anında bakiyeniz kontör veya fatura bakiyesi olarak hesabınıza aktarılacaktır. Bu sayede bakiyenizi onaylatmak için bize ulaşmanıza veya müşterinize kontör yüklemesi veya fatura tahsilatı yaparken bakiyenizin onaylanması için beklemenize gerek kalmamaktadır.

Kredi Kartı ile Online Bakiye Satın Alma

Kendinizin veya müşterinize ait kredi kartını sanal ekranımızdan çekebilir anında bakiyenize

eklenerek kullanabilirsiniz.Kredi kartı çekimlerini hem tek çekim olarak hemde taksitli çekim olarak yapabilirsiniz.Kredi kartılaro 3D Güvenlik sayesinde sorunsuz ve en güvenli şekilde çekilmektedir.Kredi karı çekimi yapıldıktan sonra banka komisyonu düşülerek kalan tutar bakiyenize eklenir ve bakiyenizi hem tlparça kontör tarafında hemde fatura tahsilat tarafında kullanabilirsiniz.

Kimler Parça Kontör Yükleme ve Fatura Tahsilat Bayiliği Alabilmektedir?

Tüm köy,kasaba,semt,ilçe ve illerdeki; Bakkal, Market, Eko Mini, Kırtasiye, Benzin İstasyonu, Çiçekçi, Büfe, Tekel Bayii, Tobacco Shop, Kuruyemişçi, Kafe, İnterne Cafe, Playstation Oyun Salonu, Cep Telefoncu, Türk Telekom Bayisi, Turkcell TİM, Turkcell TSN, Turkcell Mavi Nokta, Turkcell Alt Bayisi, Vodafone Store, Vodafone Shop, Vodafone Express, Vodafone Silver, Vodafone Alt Bayisi, Avea AİM, Avea ASN, Avea Alt Bayisi, PTT Acenteliği, Bilgisayar Satış, Teknik Servis, Kantin, Kafeterya, Dernek, Elektronik Satış, Taksi Durağı, Fotoğraf Stüdyosu, Kuyumcu, Sarraf, Emlakçı, Su Dağıtım Bayisi, Sanal Mağaza, Fatura Ödeme Merkezi, Sigorta Acentesi, Telefon Aksesuarcı, Çilingir işletmelerine sahip veya yol üzeri dükkan sahipleri sitemizden parça kontör yükleme bayiliği veya fatura tahsilat bayiliğini alabilmektedir.

Kontör Satışı Size Ne Kazandırır?

Türkiye'nin en büyük parça kontör yükleme merkezinden kanıtlanmış en güvenli kontör yükleme sistemimizi kullanarak her parça kontör, paket veya tl yüklemesi yaptığınızda bir miktar kazanç sağlarsınız. Her kontör ve paketin(Konuşma - Ses - Dakika - İnternet - Sms - Wınn - Bal vs) fiyatı farklı olmasından dolayı yüklemelerinizde ortalama fiyat yerine farklı miktarlar kazanmaktasınız. Örneğin TL yüklemesi yaptığınızda en az 1 TL paket yüklemesi yaptığınızda 1 TL ile 9 TL arasında net kazancınız olur.Kontör satış bayiliği hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞINIZ.

Adıyaman parça kontör
Afyon parça kontör
Ağrı parça kontör
Amasya parça kontör
Ankara parça kontör
Antalya parça kontör
Artvin parça kontör
Aydın parça kontör
Balıkesir parça kontör
Bilecik parça kontör
Bingöl parça kontör
Bitlis parça kontör
Bolu parça kontör
Burdur parça kontör
Bursa parça kontör
Çanakkale parça kontör
Çankırı parça kontör
Çorum parça kontör
Denizli parça kontör
Diyarbakır parça kontör
Edirne parça kontör
Elazığ parça kontör
Erzincan parça kontör
Erzurum parça kontör
Eskişehir parça kontör
Gaziantep parça kontör
Giresun parça kontör
Gümüşhane parça kontör
Hakkari parça kontör
Hatay parça kontör
Isparta parça kontör
İçel Mersin parça kontör
İstanbul parça kontör
İzmir parça kontör
Kars parça kontör
Kastamonu parça kontör
Kayseri parça kontör
Kırklareli parça kontör
Kırşehir parça kontör
Kocaeli parça kontör
Konya parça kontör
Kütahya parça kontör
Malatya parça kontör
Manisa parça kontör
Kahraman maraş parça kontör
Mardin parça kontör
Muğla parça kontör
Muş parça kontör
Nevşehir parça kontör
Niğde parça kontör
Ordu parça kontör
Rize parça kontör
Sakarya parça kontör
Samsun parça kontör
Siirt parça kontör
Sinop parça kontör
Sivas parça kontör
Tekirdağ parça kontör
Tokat parça kontör
Trabzon parça kontör
Tunceli parça kontör
Şanlıurfa parça kontör
Uşak parça kontör
Van parça kontör
Yozgat parça kontör
Zonguldak parça kontör
Aksaray parça kontör
Bayburt parça kontör
Karaman parça kontör
Kırıkkale parça kontör
Batman parça kontör
Şırnak parça kontör
Bartın parça kontör
Iğdır parça kontör
Yalova parça kontör
Karabük parça kontör
Kilis parça kontör
Osmaniye parça kontör
Düzce parça kontör