parça kontör bayiligi için neler yapmalısınız?

Parça kontör pazarında yerinizi alıp siz de bu pazardan pay alarak para kazanabilmek için öncelikle Parca kontor bayiliği veren bir firmadan bayilik almanız gerekmektedir. Pazarın en güçlü firmalarından olan Paket kontor Parça kontör pazarının bayilik veren firmalarındın birisidir. Parça kontör bayiliği almak için http://www.paketkontor.com adresine girip yeni bayi butonunu tıklamanız yeterlidir.

PARÇA KONTÖR SİTESİ

Kontör Sitesi olarak 2002 yıllından beri sektörde bulunmaktayız.Türkiyenin'her iline ilçesine köylerine kontör tıranfer ekranları ve cihazlarlı temin etmekteyiz.Şu anda nerdeyse türkiye'nin her il ve ilçesin'de bayilerimiz bulunmaktadır.

Kontör sitesine Bayilik Oluşturdugumuzda Bekleme Süresi Nedir?

Parça kontör bayilik sisteminde bayilik onay süresi parça kontör bayilik müracatını yaptıktan sonra ortalama 5-10 dk arasıdır. Bu süreçte müracatınız sonrası sizinle irtibata geçilip teyidiniz aldıktan sonra bayilik müracatınız onaylanacaktır.

TOPTAN PARÇA KONTÖR

Parça kontör pazarında bayilik sistemi ile birlikte distribütörlük de alabilirsiniz. Distribütörlük aldığınızda kendi bayi ağınızı oluşturup. Bayilerinize hem yeni bir kazanç imkanı sunarken onlarla birlikte siz de kazanç elde edersiniZ

kontör sitesine Bayilik oluşturdugumuzda bekleme süresi nedir?

Parça kontör bayilik sisteminde bayilik onay süresi parça kontör bayilik müracatını yaptıktan sonra ortalama 5-10 dk arasıdır. Bu süreçte müracatınız sonrası sizinle irtibata geçilip teyidiniz aldıktan sonra bayilik müracatınız onaylanacaktır

parça kontör bayiligi oluşturdugumuzda size praogram veriyormuyuz ?

Parça kontör sisteminde bayilik onayınız yapıldıktan sonra internet üzerinden parça kontör bayilik sistemine girersiniz belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

yanlış yüklenen kontör iptal edilebilinirmi?

Parça kontör sisteminde yanlış yüklenen kontör iptali olmadığından dolayı yükleme yapılırken aşırı dikkat gösterilmesi gerekir.

kredi kartı ile bakiye alabilirmiyiz ?

Parça kontör sisteminde şu an için Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır. Fakat bu konu ile ilgili altyapı çalışmaları devam etmektedir.

ödeme bildirimi hangi saatler arası onaylanıyor?

Parça kontör sisteminde ödemeleriniz sabah 09:00 ile akşam 23:00 arasında onaylanmaktadır.

bayilik başvurusunu nasıl yapa bilirsiniz?

Parca kontor pazarında yerinizi alıp siz de bu pazardan pay alarak para kazanabilmek için öncelikle Parça kontör bayiliği veren bir firmadan bayilik almanız gerekmektedir. Pazarın en güçlü firmalarından olan Paket kontor Parça kontör pazarının bayilik veren firmalarındın birisidir. Parça kontör bayiliği almak için http://www.paketkontor.com adresine girip yeni bayi butonunu tıklamanız yeterlidir.

bayilik ücreti alıyormuyuz?

Parça kontör sisteminde bayilik ücreti alınmamaktadır.

bayilik için hangi evraklar gerekli ?

Parça kontör sisteminde herhangi bir evrak istenmemektedir.

çalışma saatleri nedir kontör sitesi kaça kadar aktif?

Parça kontör sisteminde bakiyeniz olduğu sürdece istediğiniz saatte yükleme yapabilirsiniz.

kontör fiyatlarını nasıl ögrene biliriz ?

Parça kontör sisteminde Turkcell, Vodafone ve Avea yüklemeleri yapılmaktadır.

TL VE PAKET YÜKLEMELERİ NE KADAR SÜREDE SONUÇLANIR?

Tl ve Paket yüklemeleri operatör kaynaklı genel sorun olmadığı sürece 3 Dakika içinde müşterinizin hattına ulaşmaktadır.

Parça Kontör Bayiliği Onaylandı NasılGiriş Yapabilirim?

Sayfamızdaki “Bayi Girişi” sekmesinden sms ile size gönderilen şifreniz ile giriş sağlayabilirsiniz.

PARÇA KONTÖR

Ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinin kazı konuş kartlarına alternatif olarak operatörlerden bağımsız girişimciler tarafından ve yine operatörlerin transfer kanalları kullanılarak bir hattan diğer bir hatta transfer yöntemiyle son kullanıcıya ulaştırılan kontör türüdür. Türkiye genelinde 500 ü aşkın parça kontör firması binlerce bayi ve 15 bini aşkın çalışanı ile artık göz ardı edilemeyecek bir sektördür.Operatörlerin son kullanıcıyı kazı konuş karta yönlendirme çabaları sonuçsuz kalmış ve 3 operatöründe parça kontörcülere alternatif olacak parça kontör paketleri dijital piyasadaki yerini almıştır.Parça kontör firma sayısının artması rekabeti ve dolayısı ile hizmet kalitesini yükseltmiştir.Bayilerinin beğenisi toplayıp ayakta kalmak isteyen firmalar gönderim kanallarını genişletmiş ve yüksek meblağlar harcayarak otomatik gönderim cihazları geliştirmişlerdir.

parça kontör yüklemelerinde bütün oporotörler aynı hatta hızdamı gidiyor ?

Parça kontör sisteminde kontör yüklemeleri GSM operatörlerinin sistemlerinde bir sorun olmadığı sürece hemen hemen aynı hızda yani çok hızlı bir şekilde yapılır.

paket kontör ve kontör sitesi üzerinden günlük aylık yılık kazaçlarımızı göre biliyormuyuz?

Parça kontör sisteminde günlük, aylık ve yıllık yükleme ve kazancınızı takip edebilirsiniz.

7/24 Bizleri Araya Bilirsiniz

Bizler'den istediginiz zaman parça kontör ve kontör sitesi hakında bilgi alabilirsiniz İletişim bölümünden bizlere ulaşa bilir ve ya whatsapp hattımıza yaza bilirsiniz.

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır

Yukarıdaki menüde bulunan Bayilik Başvurusu sekmesine tıklayarak açılan formu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz en kısa sürede işleme alınarak olumlu veya olumsuz cep telefonunuza sms olarak dönüş sağlanacaktır.

Parça Kontör Bayiliği BİLGİSAYARA PROGRAM KURUYORMUYUZ?

Bilgisayarınıza program kurulmamaktadır. Tüm işlemler websitemiz üzerinden online gerçekleşmektedir.

hangi oporötörleri yüklemeleri yapılıyor?

Parça kontör sisteminde Turkcell, Vodafone ve Avea yüklemeleri yapılmaktadır.

Parça Kontör Bayiliği Onaylandı Nasıl Giriş Yapabilirim?

Sayfamızdaki “Bayi Girişi” sekmesinden sms ile size gönderilen şifreniz ile giriş sağlayabilirsiniz.

kontör yüklemelerinde kaç dakkika bekliyoruz ?

Parça kontör sisteminde kontör yüklemeleri GSM operatörlerinin sistemlerinde bir sorun olmadığı sürece 30sn ile 1.5 dakika arasında yapılmaktadır

ödemlerinizi hangi bankaya göndericeksiniz?

Parça kontör sisteminde ödemelerinizi;

İş Bankası,

Ziraat Bankası,

Akbank

Yapı Kredi,

Enpara - Finansbank,

Garanti Bankası

Kuveyt Türk

PTT Bank,

yapılan banka havaleriri için fatura kesiyormuyuz?

Firmamız resmi ver firma olup Parça kontör sisteminde gönderilen havalelerinizi için faturalarınız kesilmektedir.

masraf almayan banka ve atmler varmı?

Parça kontör sisteminde Finansbank (enpara) atm ve internet bankacılığı, Ziraat ATM leri ve İş Bankası ATM lerinden ücretsiz gönderi yapabilirsiniz.

müşteri hizmetleriniz hangi saatler arası çalışıyor?

Parça kontör sisteminde müşteri hizmetleri çalışma saatlerimiz. Sabah 09:00 akşam 21:00 dir.